Movies
Ratings
222
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 0.5
Red CliffRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
White NightRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
BeatRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5