Series
Ratings
104- GintamaRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0