Series
Ratings
155
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0