Movies
Ratings
275
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0