Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0