Movies
Ratings
1220
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
The RosesRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 1.5
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 3.5
Swiss Army ManRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 2.0