Movies
Ratings
589
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 2.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
GlassRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 1.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 5.0