Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Tomb of the RiverRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Funny GamesRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
DogRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5