Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 0.5
Hot BrothersRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 0.5