Movies
Ratings
239
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChildeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5