Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0