Titles you rated
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 1.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
The Empress of ChinaRated ★ 3.5
Scarlet Heart 2Rated ★ 1.5
The MythRated ★ 2.0
The Glamorous Imperial ConcubineRated ★ 2.0