Titles you rated
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0