Series
Ratings
21
The CrewRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 맛이란 무엇인가Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0