Series
Ratings
100
SoulRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 1.5
Five FingersRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 1.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 2.5
The VirusRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5