Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0