Series
Ratings
25
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
VictoriaRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
Queen's FlowerRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5