Movies
Ratings
97
Hitman: Agent 47Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0