Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5