Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5