Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5