Titles you rated
BrothersRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
Chico & RitaRated ★ 4.5
The JournalistRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0