Movies
Ratings
33
Ode to My FatherRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0