Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0