Titles you rated
OppenheimerRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0- NureongiRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 1.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
RageRated ★ 2.5
The MachinistRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
The PromRated ★ 3.0