Series
Ratings
15
Rick and MortyRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5