Series
Ratings
42
Secret GardenRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0