Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.5
iBoyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0