Titles you rated
The PacificRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0