Series
Ratings
80
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5