Series
Ratings
50
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Seoul 1945Rated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0