Movies
Ratings
335
Love in the Big CityRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 2.5
Almost LoveRated ★ 2.0
HerbRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0- Unstoppable MarriageRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0