Titles you rated
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0