Movies
Ratings
116
August RushRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5