Series
Ratings
57- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 3.5
- Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0- 블리치Rated ★ 3.0
- 유희왕 1기Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Romeo × JulietRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
REBORN!Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0