Movies
Ratings
808
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
J. EdgarRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
NuggetsRated ★ 4.0