Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0