Movies
Ratings
11
The PriestsRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0