Movies
Ratings
41
PonyoRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0