Titles you rated
Citizen KaneRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5