Movies
Ratings
20
DunkirkRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0