Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0