Movies
Ratings
1019
Cape FearRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5