Series
Ratings
128
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Q-ForceRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- EastsidersRated ★ 3.5
- EastsidersRated ★ 4.0
- EastsidersRated ★ 4.5
EastsidersRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0