Titles you rated
Accidentally in LoveRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.5
The Big Flower FightRated ★ 4.0
Suddenly this summerRated ★ 3.5
Well-Intended LoveRated ★ 3.5
GuardianRated ★ 2.5
Eternal LoveRated ★ 2.5
2gether: The SeriesRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Border Town ProdigalRated ★ 2.0
Detective LRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
WormwoodRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5