Movies
Ratings
26
I Am SamRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0