Series
Ratings
20
Master's SunRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0