Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
My Little BrideRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 5.0