Movies
Ratings
230
ExitRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
SproutRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.0
RoomRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0