Series
Ratings
19
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0